doelgroep
Professionals die zich oriënteren op de opleiding Somatic Experiencing
studieduur
2 dagen
data
15 en 16 september 2019
trainer
Doris Rothbauer
locatie
De Poort, Groesbeek
De tweedaagse introductieworkshop wordt gegeven door docente Doris Rothbauer. Zij zal de eerste twee jaar van de nieuw te starten training lesgeven. Zij wordt ondersteund door de senior assistent van de nieuwe training en een assistententeam.
Tijdens deze twee dagen is er, naast de gelegenheid de docente van de training te leren kennen, tevens de mogelijkheid een individuele sessie te volgen bij een van de assistenten. De voertaal van de docente is Engels. Oefengroepjes en individuele sessies zijn in het Nederlands. Zo krijg je tijdens deze workshop de gelegenheid om de principes van SE aan den lijve te ondervinden.
Tijden: 10-18 uur, lunchpauze met daarna mogelijkheid voor een individuele sessie 13-15 uur. Het is mogelijk om in de Poort te overnachten.
Toelating tot de SE-opleiding
Om toegelaten te worden tot de kopstudie SE is de richtlijn: minimaal een twee-jarige opleiding met certificaat of diploma, waarbij het begeleiden van mensen in hun persoonlijk proces centraal staat.
Bewijs van deelname
Na afloop van de workshop ontvang je een bewijs van deelname. Dit kan gebruikt worden voor het aantonen van een gevolgde bijscholing. Het bewijs van deelname van de introductieworkshop word je digitaal toegezonden.
Ja, ik meld me aan voor de tweedaagse introductieworkshop Somatic Experiencing op 15 en 16 september 2019.
.