Door de SNRO (Stichting Nederlands Register voor Opleidingen) is de opleiding Integrated Psychotherapy vanaf juli 2018 geaccrediteerd als HBO-conforme opleiding. Wij zijn blij met die erkenning. Met deze Nederlandse accreditatie zijn onze studenten zoveel als mogelijk verzekerd van een stevige positie in het werkveld.
BodymindOpleidingen heeft met de SNRO weer een belangrijk kwaliteitskeurmerk binnengehaald. Een Europese erkenning was er al door de EABP (European Association for Body Psychotherapy).
In het veld van complementaire geestelijke gezondheidszorg wordt achter de schermen steeds hard gewerkt aan erkenning, ook door Bodymind Opleidingen. Het traject zelf was intensief en leerrijk. We zijn alle medewerkers die er hun steentje (en in sommige gevallen: steen) aan hebben bijgedragen, enorm dankbaar!
De opleiding is in april 2015 geaccrediteerd door de European Association for Body Psychotherapy (EABP).
Post new comment